Szukaj nieruchomości

Pakiet
korzyści

Kup mieszkanie z LuxDom i oszczędzaj!

Zakup mieszkania to duży wydatek. Niestety, zazwyczaj kupione mieszkanie nie odpowiada idealnie naszym potrzebom i konieczne są przeróbki, a czasem remont co pociąga za sobą dalsze wydatki. W LuxDom rozumiemy ten problem i dlatego współpracujemy z firmami z różnych branż, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom specjalne rabaty lub inne korzyści przy zakupie nieruchomości.

Jak uzyskać zniżki?

To proste - wystarczy kupić mieszkanie z oferty LuxDom Nieruchomości. Kupując u nas nie dość, że nie płacisz prowizji to jeszcze zupełnie za darmo możesz wybrać kilka z wielu ofert specjalnych które dla Ciebie przygotowaliśmy!
Zobacz nasze mieszkania.

Zniżki i inne bonusy u partnerów LuxDom

Studio ONYX

Kuchnia, to pomieszczenie, w którym spędzamy wiele czasu. Przygotowujemy posiłki, zmywamy naczynia, jemy, a także zasiadamy z przyjaciółmi. Dlatego bardzo ważne jest, aby meble kuchenne były zarówno ładne jak i ergonomiczne.
Niezależnie od tego czy preferujesz kuchnie nowoczesne, czy też te w bardziej klasycznym stylu, studio ONYX przygotuje dla Ciebie kuchnię twoich marzeń - ładną, praktyczną i funkcjonalną.

Odwiedź stronę Studio ONYX Dowiedz się, ile możesz zyskać

home&you

Miejsce, w którym mieszkamy jest odbiciem tego jak i o czym myślimy. To detale nadają nadają ostateczny wygląd mieszkaniu. Dzięki unikalnym dodatkom i akcesoriom z home&you nadasz swojemu mieszkaniu indywidualny charakter. Odwiedź stronę home&you Dowiedz się, ile możesz zyskać