Szukaj nieruchomości

Finanse


LuxDom Finanse to 25 banków w jednym miejscu.

Zakup nieruchomości to duże obciążenie finansowe, niewielu z nas stać na finansowanie go z własnych oszczędności.

Podstawą każdej udanej transakcji na rynku nieruchomości jest niezawodne finansowe

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku podjęliśmy współpracę z wiodącymi instytucjami finansowymi w Polsce, jednocześnie staramy się na bieżąco śledzić ich ofertę i rekomendować najlepsze rozwiązania. Nasz doradca finansowy pomoże Państwu w wyborze najlepszego kredytu mieszkaniowego - indywidualnie dopasowanego do potrzeb każdej rodziny.

Wybór najkorzystniejszej oferty poprzedzony jest badaniem zdolności kredytowej. Proces ten w każdym przypadku przebiega nieco inaczej, gdyż każdy z nas ma indywidualne wymagania, potrzeby i możliwości spłaty rat kredytu. W każdym przypadku Nasz Doradca podpowie Państwu , gdzie można uzyskać największą kwotę kredytu mieszkaniowego po najniższej cenie. Znając już Państwa potrzeby załatwiamy większość formalności związanych z aplikacją kredytową i na bieżąco monitorujemy przebieg czynności kredytowych.

Bezpłatnie, Szybko i Profesjonalnie
  • sprawdzimy państwa zdolność kredytową,
  • pomożemy skompletować dokumenty,
  • złożymy wnioski do minimum trzech banków.

Aby mieć pewność że uzyskacie Państwo kredyt na zakup nieruchomości – wniosek kredytowy zwykle składamy w różnych bankach. U Nas znajdziecie Państwo pełen przegląd rynku – propozycję indywidualnie skonstruowaną i starannie wybraną dla Państwa spośród ofert 25 banków przez profesjonalnego doradcę kredytowego.

Doradca kredytowy LuxDom wyręczy Państwa w większość formalności związanych z aplikacją kredytową. Dogodny termin i miejsce spotkania ustala Klient, prosimy o kontakt pod nr telefon 41 33 57 573 lub poprzez formularz poniżej.

Kontakt z LuxDom
lub skontaktuj się z doradcą
41 33 57 573

Oprócz kredytów hipotecznych LuxDom Finanse proponuje pożyczki hipoteczne, kredyty refinansowe i pomoc w obniżeniu raty spłacanego już kredytu.